Fashion design for ladiesFashion design for ladies

Njëra nga aktoret kryesore të serialit turk “Sulejmani i madhërishëm”, Meryem Uzerli, në rolin e sulltaneshës Hyrem, pat treguar për mediet turke sesi ajo ka arritur të bëhet pjesë e këtij seriali. Është aktore dhe modele turko-gjermane, shumë tërheqëse me sytë e saj të kaltër. Nëna e saj është, gjithashtu, aktore. Studioi aktrimin në studion e aktrimit “Frese” nga viti 2000 deri më 2003.

“Një mik imi kishte dëgjuar që një kohë të gjatë po kërkojnë aktoren kryesore për atë projekt. Unë menjëherë u interesova dhe iu lajmërova produksionit në telefon. Menjëherë pas audicionit më thanë se e kam fituar rolin. Për këtë më është dashur të jetoj një vit në Turqi. Kjo më bëri mirë, pasi e njoha rrethin. Nëna ime është gjermane, kurse babai turk. Në Turqi e njoha pjesën tjetër të gjakut tim, sepse vetëm disa herë kam qenë këtu në vizitë familjes së gjerë”, shprehet Uzerli,shkruan Kosovarja Martesa e kryepersonazhit, Halit Ergenc, i cili luan sulltanin dhe bashkëshortes së tij, Berguzar Korel, e njohur për rolin e “Sheherzades” në serialin “1001 net”, u komentua disa herë se ishte në krizë për shkak të xhelozisë së saj për Hyremen. “Po, është shkruar sikur unë jam fajtore për prishjen e martesës së Halitit, pastaj që mes meje dhe Nurit, e cila luan rolin e gruas së parë të Sulltanit, Mahidevranes, ka konflikte në xhirime, se nuk duhemi dhe nuk respektohemi. Gjithashtu, është thënë se jam lesbike, por edhe që kërkoj të dashur në mesin e kolegëve aktorë. Të gjitha janë gënjeshtra”, ka vijuar më tej ajo.

Aktorja e famshme turke, Meryem Uzerli, e cila është e njohur edhe në saje të roleve të shumta në telenovela, ka publikuar një foto në “Instagram”, teksa në krah mban vajzën e saj. Duket se aktorja tashmë i është kthyer jetës normale, pasi kohë më parë ajo u përball me probleme të shumta, duke nisur tek ato shëndetësore dhe më pas ndarjen nga bashkëshorti,shkruan Kosovarja Ky i fundit kërkoi që të takohej me të bijën, gjë për të cilën e kishte të ndaluar nga ish-bashkëshortja. Më tej ai lëshoi një lum akuzash ndaj saj, të cilat i bërë publike dhe në media. Në atë periudhë ai e cilësoi si të çmendur, ndërsa aktorja u detyrua që të largohej nga regjistrimi i serive të tjera në një telenovelë, ku dhe ajo kishte nënshkruar kontratën,shkruan Kosovarja Ajo u largua nga roli i “Hyremes” dhe u rikthye e sëmurë në Gjermani. Ishte shtatzënë me të dashurin e saj, Can Atesh, i cili e la atë. Në jetë erdhi vajza e saj, të cilën ajo e pagëzoi me emrin Lara.

Aktorja Meryem Uzerli në jetën reale ka nisur një histori të re dashurie, me aktorin Murat Yildirim, i cili është i njohur për rolin e tij në “Dashuri dhe ndëshkim”. Ndonëse nuk e kanë bërë ende zyrtare lidhjen, burime të afërta pranë çiftit kanë thënë se ata po jetojnë një histori të bukur dashurie.Fashion design for ladies 34
Fotos: Rania e Letizia rivalizam elegncia na visita oficial dos reis
Fashion design for ladies 74
TERMAS DAY (Salto, Uruguay opiniones y fotos del hotel)
Fashion design for ladies 90
Wholesale CZ Fashion Jewelry Distributor and Jewelry
Fashion design for ladies 15
Free Old-fashioned fonts - Urban Fonts
Fashion design for ladies 52
Porn pics of Los Picapiedra
Fashion design for ladies 81
Crea las mejores
Fashion design for ladies 40
Fashion design for ladies 1
Fashion design for ladies 67
Fashion design for ladies 2
Fashion design for ladies 59
Fashion design for ladies 31
Fashion design for ladies 88
Fashion design for ladies 50
Fashion design for ladies 52
Fashion design for ladies 84

Site menu