Fotos chistosas de licoresFotos chistosas de licores

Njëra nga aktoret kryesore të serialit turk “Sulejmani i madhërishëm”, Meryem Uzerli, në rolin e sulltaneshës Hyrem, pat treguar për mediet turke sesi ajo ka arritur të bëhet pjesë e këtij seriali. Është aktore dhe modele turko-gjermane, shumë tërheqëse me sytë e saj të kaltër. Nëna e saj është, gjithashtu, aktore. Studioi aktrimin në studion e aktrimit “Frese” nga viti 2000 deri më 2003.

“Një mik imi kishte dëgjuar që një kohë të gjatë po kërkojnë aktoren kryesore për atë projekt. Unë menjëherë u interesova dhe iu lajmërova produksionit në telefon. Menjëherë pas audicionit më thanë se e kam fituar rolin. Për këtë më është dashur të jetoj një vit në Turqi. Kjo më bëri mirë, pasi e njoha rrethin. Nëna ime është gjermane, kurse babai turk. Në Turqi e njoha pjesën tjetër të gjakut tim, sepse vetëm disa herë kam qenë këtu në vizitë familjes së gjerë”, shprehet Uzerli,shkruan Kosovarja Martesa e kryepersonazhit, Halit Ergenc, i cili luan sulltanin dhe bashkëshortes së tij, Berguzar Korel, e njohur për rolin e “Sheherzades” në serialin “1001 net”, u komentua disa herë se ishte në krizë për shkak të xhelozisë së saj për Hyremen. “Po, është shkruar sikur unë jam fajtore për prishjen e martesës së Halitit, pastaj që mes meje dhe Nurit, e cila luan rolin e gruas së parë të Sulltanit, Mahidevranes, ka konflikte në xhirime, se nuk duhemi dhe nuk respektohemi. Gjithashtu, është thënë se jam lesbike, por edhe që kërkoj të dashur në mesin e kolegëve aktorë. Të gjitha janë gënjeshtra”, ka vijuar më tej ajo.

Aktorja e famshme turke, Meryem Uzerli, e cila është e njohur edhe në saje të roleve të shumta në telenovela, ka publikuar një foto në “Instagram”, teksa në krah mban vajzën e saj. Duket se aktorja tashmë i është kthyer jetës normale, pasi kohë më parë ajo u përball me probleme të shumta, duke nisur tek ato shëndetësore dhe më pas ndarjen nga bashkëshorti,shkruan Kosovarja Ky i fundit kërkoi që të takohej me të bijën, gjë për të cilën e kishte të ndaluar nga ish-bashkëshortja. Më tej ai lëshoi një lum akuzash ndaj saj, të cilat i bërë publike dhe në media. Në atë periudhë ai e cilësoi si të çmendur, ndërsa aktorja u detyrua që të largohej nga regjistrimi i serive të tjera në një telenovelë, ku dhe ajo kishte nënshkruar kontratën,shkruan Kosovarja Ajo u largua nga roli i “Hyremes” dhe u rikthye e sëmurë në Gjermani. Ishte shtatzënë me të dashurin e saj, Can Atesh, i cili e la atë. Në jetë erdhi vajza e saj, të cilën ajo e pagëzoi me emrin Lara.

Aktorja Meryem Uzerli në jetën reale ka nisur një histori të re dashurie, me aktorin Murat Yildirim, i cili është i njohur për rolin e tij në “Dashuri dhe ndëshkim”. Ndonëse nuk e kanë bërë ende zyrtare lidhjen, burime të afërta pranë çiftit kanë thënë se ata po jetojnë një histori të bukur dashurie.Fotos chistosas de licores 17
C mo Crear Una P gina de Negocio en Facebook
Fotos chistosas de licores 51
(
Fotos chistosas de licores 47
Historia de Amor
Fotos chistosas de licores 35
Por qu H ctor Miguel Zelada le tira a Paco Memo?
Fotos chistosas de licores 97
Estado de rutas, caminos y pasos fronterizos de la regi n
Fotos chistosas de licores 98
Ilha De So Miguel Imagens e fotografias de stock Getty Images
Fotos chistosas de licores 10
Fotos chistosas de licores 24
Fotos chistosas de licores 45
Fotos chistosas de licores 18
Fotos chistosas de licores 25
Fotos chistosas de licores 69
Fotos chistosas de licores 33
Fotos chistosas de licores 92
Fotos chistosas de licores 37
Fotos chistosas de licores 45

Site menu